Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Göğüs küçültme operasyonu ile uygun ölçüler

Op. Dr. Tamer Şakrak > Blog > Göğüs küçültme operasyonu ile uygun ölçüler

Erkeklerde Büyük Göğüs

Erkeklerde de olabilen aşırı büyük göğüs yapısı kişilerin rahatsız olmasına neden olur. Aynı şekilde bayanlarda da aşırı büyük göğüsler olumsuz sonuçların alınmasına neden olabilir. Sırt ağrısına neden olabilecek boyutlarda olan göğüs yapısı büyüklüğü nedeni ile aşağı çekeceğinden kamburluk gibi olumsuz sonuçlarda ortaya koyabilir. Bu durumda göğüs küçültme operasyonu ile istenildiği gibi küçültme işlemi yapılabilir. Yapılan meme küçültme operasyonu ile bu durumdan rahatsız olanlar rahatça hareket edebilecekleri ve daha hoş görünecek olan yapıda bir göğse sahip olabilirler. Alınan fazlalık yapı sayesinde operasyon sonrasında istenen görüntü oluşturulmuş olunur.

Estetik Operasyonlarda Tercihler

Estetik operasyonlar arasında bayanlar tarafından En sık tercih edilen operasyon arasında göğüs büyütme operasyonu  ilk sıralarda gelir. Operasyon sırasında daha dolgun ve büyük göğüslere sahip olmak isteyenler için silikon kullanılır. Bu sayede istenilen boyutlarda bir yapıya sahip olmak için gerekli olan silikon boyutu seçilerek göğüs yapısına yerleştirilir. Operasyon sonrasında bayanlar estetik açıdan daha hoş bir görünüm elde edebilirler. Uzman doktor tarafından yapılacak olan bu operasyonu ile sorunsuz bir şekilde göğüs yapısı daha büyük bir hale getirilir.

Daha Dolgun Daha Büyük Göğüsler

Meme büyütme operasyonu ile daha dolgun göğüsler elde edilirken sarkık göğüsler için bu operasyonun dışında müdahale edilmesi gerekir. Meme büyütme operasyonu günümüzde göğüs yapısında memnun olmayan bayanların tercih ettiği estetik operasyon arasında bulunur. Bu şekilde dolgun ve dikkat çekici göğüslere sahip olmak isteyenler için artık bu hayal olmaktan çıkarak gerçeğe dönüyor. Bu sayede vücuda uygun şekilde seçilecek olan silikon boyutu ile daha büyük göğüs yapıları oluşturulabilir. Bu konuda yapılacak olan operasyonlar ile etkili sonuç alınması için uzman doktor gözetiminde yapılmasına dikkat edilmelidir.